Play Fresh na Święta! 30zł = 100zł

Promocja PLAY FRESH 100 zł za 30 złJuż dziś w super promocji na Święta w Play Fresh każde doładowanie za 30 zł spowoduje zasilenie konta telefonu aż o 100 zł! Nie ograniczaj się w SMSach, MMSach i rozmowach z bliskimi i znajomymi na Święta. Składaj życzenia w dowolnej formie w Play Fresh.

Promocja skierowana jest do każdego abonenta usługi Play Fresh. Tylko na te Święta doładowanie za kwotę 30zł, Play zamienia na 100zł do dowolnego wykorzystania (SMSy, MMSy, rozmowy) do wszystkich sieci.

    Promocję włączyć można na kilka sposobów:

  • wystarczy zasilić konto telefonu by znajdowała się tam kwota minimum 30 zł,
  • następnie wpisujemy i zatwierdzamy kod *111*25*1#,
  • w zakładce Usługi po zalogowaniu się na stronie Play24 wybrać można odpowiedni pakiet,
  • w Salonie Play można tez poprosić sprzedawcę o uruchomienie żądanego pakietu.

Po aktywacji usługi, promocja włączona zostanie w przeciągu 24 godzin. Kwota 30 zł zostaje automatycznie pobrana z salda telefonu.
Aktywność usługi można sprawdzić kodem *111*25*3# w dowolnym momencie.

Jednorazowo aktywny można mieć tylko 1 „Pakiet 100 zł za 30 zł”.

Środki na koncie telefonu uzyskane w promocji wykorzystać można na rozmowy w kraju, wiadomości SMS oraz MMS do każdej sieci w okresie 30 dni od czasu ich przyznania.
Kwota jaka została do wykorzystania z bonusowych złotówek, można sprawdzić poprzez wybranie na klawiaturze telefonu kodu *101#.

Promocja trwa od 7 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie playmobile.pl (plik PDF).