Przebieraj i wybieraj w Heyah.

HeyahDobierz ofertę do siebie! Tak Heyah kusi by korzystać z usług tego operatora. Istotnie, wariantów do wyboru jest kilka i z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Bezpłatne rozmowy i SMSy do każdego w sieci, a może taniej do wszystkich? Nie ma problemu, W Heyah przebieraj, wybieraj i oszczędzaj. Za jedyne 10 zł miesięcznie można korzystać do woli z jednej z ofert promocyjnych. Pozostałą kwotę doładowania możesz przeznaczyć na inne usługi w Heyah. Tylko jedna usługa może być uruchomiona jednocześnie, aczkolwiek można je zmieniać do woli.

Dostępne warianty promocji:

  • O gr., czyli bezpłatnie w Heyah MIX. Darmowe rozmowy i SMSy do każdego korzystającego z sieci Heyah. Bez ograniczeń, bez opłat. Wystarczy zwiększyć miesięczną kwotę doładowań w Heyah Mix o 10 zł, albo podpisać umowę na 40 lub 60 zł. Tak dodane 10 zł podobnie jak i resztę doładowanej kwoty możesz wydać na co tylko chcesz! Ofertę aktywować można kodem *110*9#.
  • Wybrany Numer – oferta idealna dla osób rozmawiających bądź kontaktujących się głównie przez SMS ((albo i jedno i drugie) z jedną osobą. Jeśli ta osoba posiada również numer w Heyah, to za 10 zł miesięcznie, kodem *110*6i_tu_wpisujesz_numer_telefonu_9_cyfr# można aktywować tę usługę. Od momentu aktywacji rozmowy i SMSy do zdefiniowanego uprzednio numeru są całkowicie darmowe i pozbawione limitów. Wybrany numer można w każdej chwili zmienić, ale wiąże się to z kosztem 5 zł od każdorazowej zmiany.
  • 300 SMSów do Wszystkich – jeśli wysyłasz SMSy do wielu osób, z różnych sieci komórkowych, ta oferta może być idealna. Za 10 zł miesięcznie do wykorzystania jest 300 SMSów w danym miesiącu. Do każdego, niezależnie od operatora komórkowego.
  • 29 gr – Tanie Gadanie do Wszystkich – w tej opcji za 10 zł miesięcznie można dzwonić do każdej sieci (z wyłączeniem Play, Polsatu Cyfrowego oraz Centermetu) oraz na telefonu stacjonarne za 0,29 zł za minutę połączenia. Kod aktywujący usługę to *110*8#.
  • Taniej do Heyah i na stacjonarne – ostatnia z promocji to oferta skierowana głównie do osób dzwoniących do numerów w sieci Heyah oraz na stacjonarne. Wpisując kod *110*5#, za który pobierana jest opłata 10 zł, przez cały miesiąc można dzwonić na telefony stacjonarne i dowolne numery w sieci Heyah za jedyne 9 groszy za minutę. Ponadto każdy SMS wewnątrz sieci kosztuje tylko 3 grosze.