Play MIXtura – eliksir na rozmawianie.

MIXtura PLAYPlay Mixtura jest to promocja Play na ofertę typu MIX, czyli zdobywającej coraz większą popularność usługę polegającą na połączeniu umowy na czas określony oraz konkretnej ilości doładowań. Im szybciej doładuje się zdefiniowaną w umowie ilość razy, tym szybciej umowa wygaśnie. To w dużej mierze od klienta zależy kiedy będzie chciał zakończyć umowę. Wystarczy opłacić doładowania za ustaloną w umowie kwotę. W przeciwieństwie do usług stricte prepaid, w ofercie mieszanej każdy może kupić jakiś ciekawy telefon za przystępną, niższą niż przy standardowym modelu doładowań cenę.

Play oferuje szereg promocji dla abonentów usługi MIX:

  • Stan Darmowy w Play Mixtura – w pakiecie rozmawiać można z każdym z sieci Play za 0 groszy na minutę. Całą kwotę doładowania można wykorzystać np. na rozmowy i smsy do osób spoza sieci. Dla obu opcji – MIXtura 50 oraz MIXtura 80 ilość promocyjnych minut do wykorzystania wewnątrz sieci to 44640. Okres promocji dla MIXtury 40 trwa 6 miesięcy, a dla MIXtury 80 trwa przez cały zastrzeżony okres, a następnie po przekształceniu zwykłej Umowy w Umowę na czas nieokreślony.
  • Stan Darmowy w Play Mixtura w sklepie internetowym – wystarczy zamówić ofertę Mixtura online za pomocą sklepu internetowego, dzięki czemu nie ponosi się kosztów aktywacji usługi a jako bonus dostaje się 200 minut do dowolnego wykorzystania, w tym również do numerów spoza sieci Play. Jak wyżej, ilość promocyjnych minut do wykorzystania dla obu Mixtur 50 i 80 to 44640. Podobnie sprawa ma się z okresami ważności promocji – 6 miesięcy dla MIXtury 50 oraz cały zastrzeżony okres i po przekształceniu umowy.
  • Nieograniczone rozmowy w Play – już za 10 złotych miesięcznie można skorzystać z oferty Nieograniczone rozmowy w Play. Usługę włączamy poprzez wybór i zatwierdzenie kodu *111*103*1#. Pakiet zostanie aktywowany jeśli na koncie posiadamy minimum 10 zł. Aktywność usługi sprawdzamy kodem *111*103*3#. Po aktywacji, usługa uruchomiona zostanie w rpzeciągu dobry i trwać będzie przez okres 1 miesiąca kalendarzowego od czasu aktywacji. Usługa jest cykliczna. By ją zdezaktywować wybieramy i zatwierdzamy kod *111*103*2#.
  • Wybrany numer w Play – nielimitowane rozmowy z wybranym numerem w sieci Play już za 5 złotych na miesiąc. Bu uruchomić usługę wystarczy wpisać i zatwierdzić kod *111*10*1#. Konieczne jest posiadanie dodatniego salda na koncie telefonu w wysokości minimum 5 zł. Usługa zostanie aktywowana do 24 godzin od czasu wysłania kodu, trwa miesiąc kalendarzowy oraz jest cykliczna. Aktywację sprawdzamy kodem *111*10*4#. Zrezygnować z promocji można wysyłając kod *111*103*2#. Aktualnie darmowy numer sprawdza i zmienia się przy użyciu tego kodu: *111*10*3#.